Sťahovanie, prenájom celého vozidla

Zaoberáme sa sťahovacími službami z Írska na Slovensko a do Českej republiky. Našim poslaním je zabezpečiť profesionálny servis počas vášho sťahovania. K prenajatému vozidlu zabezpečujeme šoféra a všetky náležitosti ohľadom colných deklarácií.

Vašou úlohou je iba objednať prepravu a všetko ostatné môžete spoľahlivo nechať na nás. Po vyplnení objednávkového formuláru s vami nadviažeme kontakt aby sme si dohodli detaily ohľadom ceny, prepravovaného tovaru a termínu.

Kontaktovať nás môžete počas našich otváracích hodín e-mailom, telefonicky ale aj správou na našej Facebook stránke.

Prenájom vozidla ako službu poskytujeme nie len súkromným osobám, ale aj firmám a kanceláriám. Kontaktujte nás preto s dôverou a istotou, že ste si vybrali profesionálny tím s dlhoročnými skúsenosťami. Na prenájom ponúkame plachtovú a skriňovú dodávku. Vlastnosti dodávok sa líšia maximálnou nosnosťou a objemom.

Aké dodávky ponúkame

Cena za prenájom celého vozidla je približne rovnaká pre obidve vozidlá. Pre ponuku na mieru nás prosíme kontaktujte s dopytom, cez nás kontaktný formulár kliknutím sem. Obratom vám sťahovanie, alebo prenájom celej dodávky na mieru naceníme.

Skriňová dodávka

s objemom až 19m3 (V 2,00m x Š 2,20m x D 4,30m) = 1350kg.

Plachtová dodávka

s objemom až 25m3 (V 2,30m x Š 2,24m x D 4,80m) = 1150kg.